Kto sme?

HOTELITY pôsobí od roku 2011 ako jediná špecializovaná agentúra na Slovensku zameraná na executive search v sektore hotelierstva, gastronómie a cestovného ruchu.

Vzťahy s našimi klientmi sú založené na dôvere, diskrétnosti a profesionálnych službách, ktoré sú šité na mieru. Dokonalé poznanie predstáv a požiadaviek našich klientov je integrálnou súčasťou našej práce a predpokladom dlhodobej spolupráce.

Veríme tomu, že vďaka našej vášni pre hotelierstvo, služby a personalistiku, odborným skúsenostiam, znalosti trhu a širokej sieti kontaktov doma aj v zahraničí budeme pre Vás tou správnou voľbou.

Prečo Executive Search?

  • Pracujeme s kandidátmi a talentami, ktorí dosiahli preukázateľné výsledky na rôznych manažérskych postoch v hotelierstve a v cestovnom ruchu v krajinách strednej a východnej Európy.
  • Potrebujete maximalizovať výkon vašej spoločnosti tak rýchlo, ako je to len prakticky možné. Každý deň bez správneho človeka na správnom mieste vás stojí veľa prostriedkov; každý deň s nesprávne vybraným človekom vám môže spôsobiť rozsiahle škody.
  • Špičkoví manažéri aktívne nevyhľadávajú nové príležitosti na trhu.
  • Ste veľmi vyťažení, aby ste robili sami celý výberový proces.
  • Nechcete vašej konkurencii ukázať svoju súčasnú slabinu zverejnením neobsadenej kľúčovej pozície.

Náš tím - manažment

MGR. RENÁTA SEDMINOVÁ - Managing Partner

Vzdelanie: Filozofická fakulta Univerzity Komenského v Bratislave, SR
Odbory: Anglický jazyk prekladateľstvo a tlmočníctvo; Vzdelávanie dospelých so špecializáciou na personálny manažment 2000 – 2003: Sydney Business and Travel Academy, Austrália; Diplom v manažmente cestovného ruchu
Jazykové znalosti: anglický, nemecký jazyk
Odborné zameranie: Renáta začala kariéru v hotelierstve už počas vysokoškolského štúdia v USA a neskôr v Austrálii, kde pracovala pre hotelové siete ako Holiday Inn, Marriott či Sydney Convention and Exhibition Centre. Po návrate na Slovensko pokračovala v kariére na manažérskych pozíciách v Radisson Blu Carlton Hoteli v Bratislave. Bola súčasťou pre-opening tímu a podieľala sa na otvorení oboch 5 * Kempinski hotelov na Slovensku, kde mala na starosti PR a marketing.
renata.sedminova@hotelity.sk

ING. ZUZANA KVOČEKOVÁ - Managing Partner

Vzdelanie: Slovenská poľnohospodárska univerzita
Jazykové znalosti: ruský, anglický, nemecký jazyk
Odborné zameranie: Zuzana pracovala päť rokov ako manažérka kongresového centra Angroinštitútu, kde získala skúsenosti z hotelierstva a sedem rokov v nadnárodnej developerskej spoločnosti ako projekt manažér výstavby rekreačného komplexu.
V roku 2009 založila so spoločníkom úspešnú personálnu a headhunterskú spoločnosť, zameranú na obsadzovanie vyšších manažérskych pozícií pre výrobu a automotive.
Má skúsenosti s obsadzovaním náročných manažérskych pozícií, realizovala a viedla viacero projektov z oblasti Executive Search na slovenskom trhu, v rámci stredoeurópskeho regiónu a Ukrajiny.
zuzana.kvocekova@hotelity.sk

Renata Macaiova
RENÁTA MÁČAIOVÁ - Career & Business Coach, Outplacement Consultant, Lecturer

Renáta svoje 13 ročné skúsenosti v oblasti HR poradenstva nadobudla pôsobením v nadnárodných poradenských spoločnostiach na pozíciách Headhunter, Manažér pre divíziu Permanent Placement, Riaditeľ pobočky pre Slovensko.
Má bohaté skúsenosti s nastavovaním recruitment stratégií, interim recruitment manažmentom a budovaním a rozvojom recruitment tímov. Má výborný prehľad o aktuálnom trhu práce a potrebách zamestnávateľov a zamestnancov.
Pôsobí ako certifikovaný Kariérny a Biznis kouč a Outplacement konzultant, ako lektor firemných tréningov sa venuje téme medzigeneračných rozdielov na pracovisku.
Je členkou Združenia pre kariérové poradenstvo a rozvoj kariéry, Slovenskej asociácie koučov a Asociácie lektorov a kariérnych poradcov.
renata.macaiova@hotelity.sk