Kto sme?

HOTELITY pôsobí od roku 2011 ako jediná špecializovaná agentúra na Slovensku zameraná na sektor hotelierstva, gastronómie a cestovného ruchu.

Vzťahy s našimi klientmi sú založené na dôvere, diskrétnosti a profesionálnych službách, ktoré sú šité na mieru. Dokonalé poznanie predstáv a požiadaviek našich klientov je integrálnou súčasťou našej práce a predpokladom dlhodobej spolupráce.

Veríme tomu, že vďaka našej vášni pre hotelierstvo, služby a personalistiku, odborným skúsenostiam, znalosti trhu a širokej sieti kontaktov doma aj v zahraničí budeme pre Vás tou správnou voľbou.

Prečo Executive Search?

 • pracujeme s kandidátmi a talentami, ktorí dosiahli preukázateľné výsledky na rôznych manažérskych postoch v hotelierstve a v cestovnom ruchu v krajinách strednej a východnej Európy
 • potrebujete maximalizovať výkon vašej spoločnosti tak rýchlo, ako je to len prakticky možné. Každý deň bez správneho človeka na správnom mieste vás stojí veľa prostriedkov; každý deň s nesprávne vybraným človekom vám môže spôsobiť rozsiahle škody
 • špičkoví manažéri aktívne nevyhľadávajú nové príležitosti na trhu
 • ste veľmi vyťažení, aby ste robili sami celý výberový proces
 • nechcete vašej konkurencii ukázať svoju súčasnú slabinu zverejnením neobsadenej kľúčovej pozície

Kedy využiť služby kariérového poradcu?

 • máte pocit, že v práci stagnujete a neviete čo ďalej
 • potrebujete si vyjasniť predstavu o svojej budúcnosti
 • chcete zmeniť profesijné zameranie, no nemáte naň odvahu, neviete či je to správne rozhodnutie, alebo potrebujete len nastaviť akčný plán
 • chcete mať svoju profesijnú dráhu pevne v rukách a plánovať ju
 • chcete lepšie poznať svoju osobnosť, jej predpoklady
 • potrebujete získať lepšiu orientáciu na trhu práce
 • chcete si vytvoriť svoju osobnú značku pred zamestnávateľmi (CV, LinkedIn atď.)
 • chcete sa pripraviť na rôzne typy pracovných pohovorov
 • chcete sa naučiť sofistikované metódy vyhľadávania pracovných príležitostí
 • chcete byť pri vašej profesijnej zmene sprevádzaný

Manažment

RS_vysek5
RENÁTA SEDMINOVÁ - Managing Partner

Vzdelanie: Filozofická fakulta Univerzity Komenského v Bratislave, SR
Odbory: Anglický jazyk prekladateľstvo a tlmočníctvo; Vzdelávanie dospelých so špecializáciou na personálny manažment 2000 – 2003: SBTA, Austrália; Diplom v manažmente cestovného ruchu
Jazykové znalosti: anglický, nemecký jazyk
Odborné zameranie: Renáta začala kariéru v hotelierstve už počas vysokoškolského štúdia v USA a neskôr v Austrálii, kde pracovala pre hotelové siete ako Holiday Inn, Marriott či Sydney Convention and Exhibition Centre. Po návrate na Slovensko pokračovala v kariére na manažérskych pozíciách v Radisson Blu Carlton Hoteli v Bratislave. Bola súčasťou pre-opening tímu a podieľala sa na otvorení oboch 5 * Kempinski hotelov na Slovensku, kde mala na starosti PR a marketing.
renata.sedminova@hotelity.sk

Zuzana Kvocekova
ZUZANA KVOČEKOVÁ - Managing Partner

Vzdelanie: Slovenská poľnohospodárska univerzita
Jazykové znalosti: ruský, anglický, nemecký jazyk
Odborné zameranie: Zuzana pracovala päť rokov ako manažérka kongresového centra Angroinštitútu, kde získala skúsenosti z hotelierstva a sedem rokov v nadnárodnej developerskej spoločnosti ako projekt manažér výstavby rekreačného komplexu.
V roku 2009 založila so spoločníkom úspešnú personálnu a headhunterskú spoločnosť, zameranú na obsadzovanie vyšších manažérskych pozícií pre výrobu a automotive. Má skúsenosti s obsadzovaním náročných manažérskych pozícií, realizovala a viedla viacero projektov z oblasti Executive Search na slovenskom trhu, v rámci stredoeurópskeho regiónu a Ukrajiny.
zuzana.kvocekova@hotelity.sk

Konzultanti

 PAVEL JINDRA 

Riaditeľ hotela/Konzultant

Narodil sa v Prahe, precestoval celý svet, pracoval v top manažérskych pozíciách v menších aj veľkých mestských hoteloch, v rezortoch na pláži aj v horách. Ochutnal nekonečne veľa rôznych špecialít, vín a nápojov. Aktuálne pôsobí na Slovensku, kam sa po rokoch vrátil z pozície generálneho riaditeľa Hilton Dushanbe hotela v Tadžikistane. Mal v živote šťastie na svojich šéfov – mentorov, ktorí ho prirodzene posúvali ďalej a dnes svoje skúsenosti odovzdáva ďalej on.

MAREK ORT

Šéfkuchár/Konzultant

Pochádza z Prahy a na Slovensku žije dlhé roky. Pracoval v tých najlepších kuchyniach renomovaných hotelov a reštauráciách v Česku i na Slovensku. Získal množstvo medailí na svetových kulinárskych súťažiach a účinkoval vo viacerých televíznych reláciách. V súčasnosti sa venuje konzultačnej činnosti a v projekte Šuhajíci pri panvici zastáva úlohu hlavného šéfkuchára a zároveň učiteľa.

 DUŠAN NITSCHNEIDER 

Advokát

Zakladateľ a šéf rovnomennej advokátskej kancelárie s medzinárodnou pôsobnosťou a niekoľkonásobnými víťazstvami v súťaži Právnická firma roka v kategórii pracovné právo a výbornými hodnoteniami v medzinárodných rankingoch. Jeho špecializáciou je oblasť pracovného práva, zamestnanosti a sociálnych práv, pričom viacero klientov pochádza z prostredia HoReCa. Je expertom aj na právo duševného vlastníctva, najmä oblasť ochranných známok. Venuje sa aj publikačnej a prednáškovej činnosti vrátane medzinárodných konferencií a webinárov

 

ALENKA Mc MAHON

Expert na Revenue Management 

Žila takmer 15 rokov v Anglicku, kde sa z pozície asistentky vypracovala na Manažérku recepcie a školiteľku.
Neskôr získala diplom Hotel Revenue Management na Cornell University a pokračovala v kariére ako Revenue Manager.
V roku 2016 si založila vlastnú firmu a otvorila spoločnosť Hotel Revenue Services. Po návrate na Slovensko odovzdáva svoje odborné znalosti a skúsenosti ako zvýšiť obsadenosť a zisky, ktoré sú hlavnými cieľmi každého hotela

 
RENÁTA MÁČAIOVÁ

Career Coach & Counsellor, HR Consultant, Trainer

Svoje 13 ročné skúsenosti v oblasti profesijného poradenstva nadobudla pôsobením v nadnárodných poradenských spoločnostiach na pozíciách Headhunter, Manažér pre divíziu Permanent Placement a Riaditeľ pobočky pre Slovensko. Ako certifikovaný Kariérny poradca a kouč sprevádza individuálnych klientov v témach plánovania, zmien a riadenia kariéry. Pre firemných klientov pôsobí ako konzultant v otázkach výberov, udržania, rozvoja a prepúšťania zamestnancov. Vo firemnom prostredí lektoruje témy viacgeneračnej spolupráce na pracovisku. Je členkou Združenia pre kariérové poradenstvo a rozvoj kariéry, Slovenskej asociácie koučov a Asociácie lektorov a kariérnych poradcov.