Náš tím

Členovia nášho tímu sú expertmi vo svojich oblastiach. Našou silnou stránkou sú skúsenosti z hotelierstva z “prvej ruky” a široká sieť kontaktov vybudovaná počas rokov pôsobenia v tejto oblasti na Slovensku aj v zahraničí.

Mgr. Renáta Sedminová – Managing Partner

Vzdelanie: Filozofická fakulta Univerzity Komenského v Bratislave, SR
Odbory: Anglický jazyk prekladateľstvo a tlmočníctvo; Vzdelávanie dospelých so špecializáciou na personálny manažment
2000 – 2003: Sydney Business and Travel Academy, Austrália; Diplom v manažmente cestovného ruchu
Jazykové znalosti: anglický, nemecký jazyk
Odborné zameranie: Renáta Sedminová začala kariéru v hotelierstve už počas vysokoškolského štúdia v USA a neskôr v Austrálii, kde pracovala na rôznych pozíciách pre hotelové siete ako Holiday Inn, Marriott či Sydney Convention and Exhibition Centre. Po návrate na Slovensko pokračovala v kariére ako Guest Relations Manager a Meetings & Events Manager v Radisson Blu Carlton Hoteli v Bratislave. Bola súčasťou pre-opening tímu a podieľala sa na otvorení oboch 5 * Kempinski hotelov na Slovensku, kde mala na starosti PR a marketing.
renata.sedminova@hotelity.sk

Ing. Zuzana Kvočeková – Managing Partner

Vzdelanie: Slovenská poľnohospodárska univerzita
Jazykové znalosti: ruský, anglický, nemecký jazyk
Odborné zameranie: Zuzana Kvočeková pracovala päť rokov ako manažérka kongresového centra Angroinštitútu, kde získala skúsenosti z hotelierstva a sedem rokov v nadnárodnej developerskej spoločnosti ako projekt manažér výstavby rekreačného komplexu. V roku 2009 založila so spoločníkom úspešnú personálnu a headhunterskú spoločnosť, zameranú na obsadzovanie vyšších manažérskych pozícií pre výrobu a automotive. Má skúsenosti s obsadzovaním náročných manažérskych pozícií, realizovala a viedla viacero projektov z oblasti Executive Search na slovenskom trhu, v rámci stredoeurópskeho regiónu a Ukrajiny.
zuzana.kvocekova@hotelity.sk

Mgr. Renáta Máčaiová – Konzultant

Vzdelanie: Trnavská univerzita
Jazykové znalosti: anglický, maďarský jazyk
Odborné zameranie: Renáta Máčaiová má vo vedení výberových pohovorov vyše 10-ročné skúsenosti. Pôsobila v najväčších personálnych agentúrach na Slovensku, kde viedla a realizovala množstvo recruitment, hlavne však executive search projektov, t.j. projektov priameho vyhľadávania špecialistov a manažérov pre lídrov na trhu v rôznych oblastiach. Naposledy pôsobila na pozícii Recruitment Manager v spoločnosti Trenkwalder, a.s., kde vytvorila a úspešne viedla tím konzultantov pre rôzne oblasti. Pôsobí aj ako konzultant v oblasti kariérneho rozvoja. Má výborné znalosti trhu práce na Slovensku.
renata.macaiova@hotelity.sk

Hotelityjobs.sk

VŠETKY PONUKY Z OBLASTI HOTELIERSTVA, GASTRONÓMIE, OBCHODU A SLUŽIEB NÁJDETE NA: www.hotelityjobs.sk.